Barter Proje Yaklaşımı

Barter Nedir ? Genel Bilgiler Sistem Nasıl İşliyor ? Barter Avantajları Barter Modelleri Barter Çeki Barter Kredi Barter Kobi Proje Yaklaşımı Barter Vip Club Örnek Barter Çözümleri Riskinizi Yönetin

Proje Yaklaşımı

Yatırım Barter, her müşteriye uygun çözüm üretir. Üyenin danışmanı olan Broker, gerektiğinde her üyeyi projelendirir ve üyenin sistemden en üst düzeyde fayda sağlaması için çalışır.

Ürünlerin fiyatı, kalitesi ve teslimat şartları alıcı ile satıcı arasında belirlenir. Üye firmalar, her sektörde rekabet ortamını sağlayacak sayıda satıcı ile karşılaşırlar. Ancak, Ortak Pazar'da arz talep dengesi gözetildiğinden; aynı ürünü üreten, zarar ettirici rekabet teşkil edecek sayıda üyeye izin verilmez. Barter Ortak Pazarı'nda firmalar reel piyasa fiyatları ile alım, reel piyasa fiyatları ile satışlar yaparlar. Bu sayede barter çalışmaları üye olan firmaya hem satışlarını artıran alternatif bir pazarlama ve satış kanalı olarak, hem satınalma maliyetlerini düşüren bir satınalma şekli olarak, hem de finansman dengeleyici bir model olarak artı değerler katmaktadır.