Barter Kobi

Barter Nedir ? Genel Bilgiler Sistem Nasıl İşliyor ? Barter Avantajları Barter Modelleri Barter Çeki Barter Kredi Barter Kobi Proje Yaklaşımı Barter Vip Club Örnek Barter Çözümleri Riskinizi Yönetin

Barter Kobi

Türk ticaret arenasında KOBİ 'ler önemli bir yer tutmaktadır. Yatırım Barter üyelerinin de büyük bir çoğunluğunu KOBİ 'ler oluşturmaktadır. Sektör kısıtlaması olmadan her firmanın rahatlıkla Barter Sisteminde çalışabilmesi mümkündür.

Yatırım Barter, işletmelerin finansal ve ticari yapıları için bankacılık çözümlerine alternatif olan, sanayici ve işadamlarımıza çıkış yolu gösterecek barter sistemini, KOBİ 'ler için vazgeçilmez bir enstrüman olarak sunmaktadır. Yatırım Barter, KOBİ 'lere sağlamış olduğu kredi sistemiyle artık Türk iş dünyasının sırtındaki yükü azaltmayı hedefliyor. Yatırım Barter, KOBİ 'lere sunmuş olduğu kredi ile şirketlerin geri ödemede zorluklar yaşadığı banka kredilerinden de kurtarmış oluyor.

Bu sistem ile işletmeler artık gereksiz faiz yükünden kurtuluyor. Özellikle kriz dönemlerinde Yatırım Barter'ın sunmuş olduğu kredi ile tüm işletmeler rahat bir nefes alıyor. KOBİ 'lere verilen özel kredi paketi ile şirketlerin; bankalardan, yurt dışı fonlardan ve çeşitli fon şirketlerinden nakit para arayışları son buluyor.

Yatırım Barter 'ın verdiği hizmetteki en önemli farkı Proje yaklaşımındadır. Her bir işlemin detaylı analizleri ve ileriye dönük faydaları tespit edilerek hareket edilir. En uygun model seçilir ve uygulama başlatılır.