Hakkımızda

Hakkımızda Kalite Politikamız Paylaştığımız Değerler Başkanın Mesajı Yönetim Takımımız Kalite Belgelerimiz Basında Biz Etkinlikler Referanslar

Hakkımızda

Yatırım Barter dünyada büyük bir hızla gelişen barter sektöründe ülke ekonomisine yeni bir anlayış kazandırmak amacıyla bir grup girişimci profesyonel iş adamı tarafından kurulmuştur. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi 'nde faaliyetlerine devam etmektedir. Her sektörün ihtiyaç duyduğu hizmet ve ürünleri barter ortak pazarında üyelerine sunmaktadır. Ekonomiye sağladığı bu katkı ile Yatırım Barter kendi sektöründe de öncü ve yol gösterici olmaya devam etmektedir. Hedeflerini her geçen süre içerisinde büyütmektedir.

Finans sektöründe 10 yılı aşan tecrübeli yönetim kadrosu ile üyelerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Yatırım Barter, sektöründe öncü firma olma gayesini kuruluşundan itibaren verdiği hizmetlerde temel kriter olarak kabul etmiştir.

Piyasanın ihtiyaç duyduğu güveni vermek, üye firmalara ve ülkesine olan sorumluluğunu hakkıyla yerine getirmek, uluslararası barter anlaşmalarına imza atarak vizyonunu geniş tutmak Yatırım Barter 'ın en önemli amaçlarıdır.